J.M. BIO FORTE


je čistící a odmašťovací koncentrát na bázi kokosového oleje rozpouštějící nečistoty biologického původu.

VLASTNOSTI

Organicky i ve studené vodě odstraňuje mastnotu a oleje, váže je na sebe, uvolňuje a odstraňuje usazeniny. Změkčuje vodu a snižuje její povrchové napětí. Povrch vody se chová jako elastická fólie, která zabraňuje vymývání hlubších nečistot.J. M. CHEM PERFEKT


je speciální čistící a odmašťovací koncentrát na bázi kokosového oleje a tenzidů rozpouštějící nečistoty chemického původu

VLASTNOSTI

Odstraňuje nečistoty chemického původu jako je vodní kámen, rez, mléčné usazeniny, neznečišťuje životní prostředí a nepůsobí agresivně (neleptá pryž).

OBLASTI POUŽITÍ

Potravinářsé provozy – masokombináty, jatky, řeznictví, zemědělská prvovýroba, dojící zařízení, mlékárenské provozy a zpracovatelé mléka, výrobny jídel a lahůdek, mrazírny, pekárny, prádelny (namáčení prádla), mokré čištění koberců, čištění motorů, odstraňování zbytků vosků, rzi, sazí a dehtu.

Technologický postup pro přípravu základního roztoku - ředění 1:6:

0,5 l J.M. BIO FORTE + 0,5 l J.M. CHEM PERFEKT + 6 l vody.

DÁVKOVÁNÍ

* 0,1 l základního roztoku na proplach 75 – 100 l – cena 5,30 Kč * čištění kanalizačních trubek: 0,2 l J.M. BIO FORTE smíchat s 10 l teplou vodou (cca 40 °C) nalít do kanalizace – roztok odstraní mastné usazeniny a zápach * strojní mytí (Wap) používejte 0,5 – 2 % roztok J. M. CHEM PERFEKT * pro mokré čištění koberců ruční i strojové použijte 0,2 % roztok, silnou nečistotu postříkat roztokem 1:3 (na malém kousku čištěného povrch vyzkoušejte předem stálobarevnost)

FORSIL BASIC

je univerzální prací prostředek na bázi lipázy se silnou odmašťovací schopností. Byl vyvinut ve s ohledem na požadavky zákazníků v zemědělské prvovýrobě při praní zvláště znečištěného prádla.

VLASTNOSTI

Odstraňuje nečistoty biologického původu jako je mléko, živočišné a rostlinné tuky nebo pot. Účinně odstraňuje saze a dehet. Je vhodný pro praní prádla při teplotách 30 - 95 °C kromě vlny a hedvábí. Enzym lipáza je aktivní do 60 °C. Vodu z hlavního praní lze použít k namáčení prádla nebo k předpírce. Spolehlivě působí i ve velmi tvrdé vodě (nad 20°dh) a je šetrný k prádlu a použité enzymy oživují barvy. K zesílení pracího efektu ho lze používat s J.M. BIO FORTE a CHEM PERFEKT.

DÁVKOVÁNÍ

Balení: 14 kg PE pytel

Zboží dodáváme osobně nebo na dobírku. Množstevní slevy nabízíme individuálně podle odebraného množství.

J. M. PRODUKT Jiří Michlovský