DESINFEKCE PRO UZAVŘENÉ OKRUHY & PROSTOROVÁ DESINFEKCE

J. M. KVART je extrémně koncentrovaný alkalický desinfekční a čistící prostředek na bázi kvarterních amoniových sloučenin a tenzidu.

J. M. KVART K je extrémně koncentrovaný kyselý desinfekční a mycí prostředek pro odstraňování minerálních úsazenin, vodního kamene a rzi.

VLASTNOSTI

Přípravky působí baktericidně a fungicidně (ničí bakterie, parazitické houby a plísně). Širokospektré pokrytí a zesílená účinnost proti nežádoucím mikroorganismům je podložena atesty na Escheria coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae (A – NNV). Přípravky rozpouštějí tuky, oleje, bílkoviny a usazeniny všeho druhu. Současně čistí a desinfikují. Slouží k ošetření chladících nádrží a povrchové desinfekci ploch a předmětů v potravinářství, stravovacích provozech, zdravotnictví. Jsou vhodné pro mytí výrobních zařízení a prostor pro výrobu potravin, sanitárních zařízení, bazénů, saun, jídelen apod.

OBLASTI POUŽITÍ

Čištění a desinfekce nerezových a keramických povrchů, tanků (PACKO), boxů, chladících zařízení. Zejména vhodné pro potravinářské a stravovací provozy, kuchyně, výdejny, chladírny, mlékárenské provozy, jatka, masny, živočišnou výrobu, drůbežářský průmysl, laboratoře a zdravotnická zařízení. Dále školy, hotely, restaurace, sauny, plavecké areály apod. Bezchybně (výborně) čistí a dezinfikuje veškeré pracovní plochy, zařízení a podlahy. Brání opětovné tvorbě usazenin. Působí preventivně a sanačně proti plísním rostoucím na dřevě.

DÁVKOVÁNÍ

PACKO – na 50 l ody 0,02 l J.M. KVARTu – cena 7,40 Kč (2 x dávkovačem). Při automatickém dávkování (samonasávání) se prostředky předřědí v poměru 1:10, takto nařeďěný roztok se používá v běžné 0,5% koncentraci. Pro dosažení optimálních výsledků střídejte přípravky J.M. KVART a KVART K

VÝHODY

Snadné a přesné dávkování (1 x dávkovačem = 0,01 l), osvědčená kvalita doložená používáním v zemědělských podnicích celé ČR a SK (viz referenční list), plná biologická odbouratelnost, ekonomicky výhodné balení – kanystr 10 l má vydatnost 500 proplachů, úspora – 1 proplach = 7,40 Kč (běžný prostředek 13,- až 17,- Kč), nulová agresivita – neleptá pryžové spoje. Přípravky neobsahují vonné látky.

PROSTOROVÁ DEZINFEKCE

Stáje, kotce, vepříny, drůbežárny, porodny, porážky, jatka apod. Zajištuje sanaci bakterií, plísní a hub. Dávkování: 0,02 – 0,05 l J. M. KVARTu na 10 l vody. Přípravek je možno v uvedeném ředění aplikovat i za provozu, protože nedochází k podráždění ani jiným zdravotním komplikacímu u zvířat. Pravidelné používání v provozech snižuje riziko možného přemnožení mikroorganismů.

BALENÍ

PE kanystry o obsahu 10, 5, 3 l, dávkovače. Kanystry o objemu 10 l je možné vracet.

Zboží dodáváme osobně nebo na dobírku. Množstevní slevy nabízíme individuálně podle odebraného množství.

J. M. PRODUKT Jiří Michlovský